Historia

potwierdza nasz potencjał

wrzesień 2019

NA MECIE!

2000 GODZIN

Cierpliwość popłaca. Ten projekt wiele nas nauczył i pokazał, że potrafimy sobie poradziać nawet na długim dystansie z takim gigantem! We wrześniu otwieramy...Picolo i oblewamy zakończenie migracji bazy HEBE.

wrzesień 2019

SELLIGENT RECONNECT 2019

MAXIMIZING EVERY MOMENT

Jako wyłączny partner Selligent w Polsce należymy do międzynarodowej społecznośći w której inspirujemy się, wymieniamy doświadczeniami i rozwijamy się z roku na rok. Tym razem padło na Londyn.

kwiecień 2019

PUMA

TEŻ CHCE BYĆ NASZYM PARTNEREM BIZNESOWYM

Wprowadzamy Pumę w tajniki naszej wiedzy. Razem kodujemy i wdrażamy skuteczne rozwiązania, dzięki wykorzytaniu platformy Selligent Marketing Cloud.

styczeń 2019

CHIC, HEYCAR, HEBE E-COMMERCE

ZAPOWIADAJĄ NAM PRACOWICIE NOWY ROK

Dzieje się! Po tym jak BAT do nas dołączył CHICK też chce. Dodatkowo, tym razem, nawiązuje z nami kontakt branża transportowa - HEYCAR, która postawiła sobie za cel udoskonalenie obsugi klienta. Zaczynamy też poważne rozmowy i prace związane z wdrożeniem e-commerce dla HEBE.

grudzień 2018

BRITISH AMERICAN TABACCO

DOŁĄCZA DO GRONA NASZYCH KLIENTÓW

Końcem roku BAT podejmuje finalną decyzję o współpracy z nami. Analizujemy rynki, wypracowujemy strategie, wdrażamy dedykowane rozwiązania.

wrzesień 2018

SELLIGENT AWARD 2018

OMNICHANNEL EXCELLENCE

Nie mamy nic przeciwko, żeby takie wydarzenia stały się naszą coroczną tradycją ;) W tym roku w Monachium otrzymujemy nagrodę w kategorii „Omnichannel Excellence” za zautomatyzowane kampanie z rekomendacjami produktowymi w kanale sms.

czerwiec 2017

SELLIGENT AWARD 2017

PIERWSZA MIĘDZYNARODOWA NAGRODA

"Mój Empik" tym razem podbija serca na scenie międzynarodowej! Zdobywamy na Malcie nagrodę w kategorii: Loyalty. Dodatkowo nasz CEO zostaje wyróżniony wśród lojalnościowych ekspertów i dzieli się inspiracjami na konferencji podczas "Consumer-First Summit". Radość i duma!

maj 2017

25 KILOMETRÓW

W SŁUSZNEJ SPRAWIE

3-letni Dorian cierpiący na bardzo rzadką wadę genetyczną oraz 3-letni Krzysiu chory na dziecięce porażenie mózgowe zmobilizowali nas, żeby ruszyć tyłki. W sobotę, w samo południe, startujemy w sztafecie charytatywnej w 5-tej edycji "Biegu Firmowego".

kwiecień 2017

LOYALTY AWARD

ZA MÓJ EMPIK

Nasz personalizowany program lojalnościowy: Mój Empik zostaje doceniony zarówno przez Użytkowników jak i Kapitułę Plebiscytu podczas 8. POLAND & CEE LOYALTY SUMMIT. Wygrywamy w kategorii: The Best New Loyalty Activities of the Year 2016.

styczeń 2017

OTWIERAMY DRUGIE BIURO

TYM RAZEM WE WROCŁAWIU

Wraz z nowym rokiem... nowe biuro! Takie prezenty to my lubimy :) dlatego zaczynamy podbój stolicy Dolnego Śląska od Św. Mikołaja 8-11, pokój 35.

listopad 2016

PIERWSZY MILION

UCZESTNIKÓW PROGRAMU MÓJ EMPIK

Przy jesiennej aurze szok! Niedowierzanie? Po zaledwie 3 miesiącach od wystartowania programu, Mój Empik zyskuje pierwszy milion uczestników.

sierpień 2016

MÓJ EMPIK

START PROGRAMU

Do lojalnego grona naszych stałych Klientów, takich jak HEBE czy QUIOSQUE, dołącza największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Od sierpnia zaczynamy naszą wspólną przygodę: Mój Empik. Personalizowany, "uczący się" program lojalnościowy, który dostarcza indywidualnie dopasowaną ofertę na podstawie historii zakupowej, preferencji oraz danych, którymi podzielili się z nami Klienci.

maj 2015

1. PARTNER SELLIGENT

W POLSCE

W poszukiwaniu nowych rozwiązań do zarządzania kampaniami trafiamy na Selligent, wschodzącą gwiazdę na rynku marketing automation. Po przejściu certyfikacji otrzymujemy jako pierwsi w Polsce status agency partner.

wrzesień 2014

PRZEPROWADZKA NA ŻOLIBORZ

ODNAJDUJEMY NASZE MIEJSCE

Tuż po wakacjach, po 3 latach w Warta Tower, znajdujemy swoje miejsce na ziemii - Plac Inwalidów w sercu Starego Żoliborza. Zostaniemy tu na dłużej.

marzec 2014

IBM ADVANCED BUSINESS PARTNER

Uzyskujemy status IBM Advanced Business Partner w zakresie Enterprise Marketing Management.

styczeń 2014

IBM SMARTER ANALYTICS

Rozpoczynamy naszą przygodę z R. Hurtownia danych zbudowana na IBM Smart Analytics, oprócz IBM Cognos otrzymuje drugie środowisko analityczne. Dzięki temu możemy budować analizy koszykowe, testować modele data-miningowe, a także sięgać do klasycznych testów statystycznych, które pozwalają weryfikować skuteczność naszych działań.

czerwiec 2013

WYRÓŻNIENIE GOLDEN ARROW

ZA WIDEO PERSONALIZOWANE

Laurens Coster zostaje podwójnie wyróżniony w konkursie Golden Arrow za pierwszą w Polsce kampanię wykorzystującą wideo personalizowane (dla Orange Polska).

maj 2012

1. PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

OPARTY NA IBM CAMPAIGN

Uruchamiamy nasz pierwszy duży program lojalnościowy, który dzisiaj liczy ponad milion uczestników. Powstaje dojrzałe środowisko kampanijne, analizujące dziesiątki tysięcy zdarzeń oparte na IBM Unica.

wrzesień 2011

WARTA TOWER

TUTAJ SIĘ WSZYSTKO ZACZĘŁO

We wrześniu 2011 roku wprowadziliśmy się do jednego z warszawskich biurowców. W szarym budynku byliśmy jedynymi, którzy mieli czerwone wykładziny. Ten kolor podłóg został z nami do dzisiaj. Po kilku latach zmęczyły nas marmurowe schody i nieotwierające się okna. Ale to właśnie przy Chmielnej zaczęła się nasza historia.