Marketing Automation

Wdrożenie i doradztwo.

Marketing Automation

Nasze początki pracy z narzędziami do automatyzacji procesów marketingowych sięgają roku 2012. To czas, gdy na rynku było zaledwie kilka rozwiązań opisywanych częściej jako „Campaign Management”. Prawie dekadę temu zdobyliśmy certyfikację IBM i jako jedna z zaledwie kilku firm w Polsce posługiwaliśmy się tytułem „Enterprise Marketing Management Advanced Business Partner".

Selligent Marketing Cloud

W 2015 roku trafiliśmy na Selligent, którego jedynym przedstawicielem
w Polsce jesteśmy do dzisiaj. To platforma budowana od kilkunastu lat w Belgii, z której korzystają między innymi Zalando, InterContinental czy Opel. 

Wdrożenia

Od tego czasu wdrożylismy w największych e-commerce w Polsce. Dzisiaj Selligent obsługuje  procesy marketingowe m.in. w Empiku,
RTV Euro Agd, Hebe czy eSmoking World, a niektóre z tych wdrożeń zostały docenione także w ramach European Selligent Awards. 

Szkolenia

Wdrożenie to najczęściej dopiero początek przygody z Marketing Automation. Szkolimy działy marketingu oraz IT z projektowania
i obsługi kampanii w Selligent Marketing Cloud a także łączenia danych zebranych przez Selligent z innymi systemami w organizacji.

Obsługa, wsparcie projektowe

Naszym klientom świadczymy także usługi związane z obsługą ich środowisk marketing automation. Budowa nowych kampanii triggerowanych, integracja danych, raportowanie skuteczności, rekomendacje do kolejnych kampanii.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Selligent?

Odwiedź www.selligent.com lub napisz do nas - chętnie opowiemy Ci więcej!

Zobacz też posty na naszym blogu dotyczące Selligent.