7 kultowych prezentacji, które zmienią Twój biznes

Zaktualizowano: 29 paź 2020

Harv Eker, twórca warsztatów „Umysł Milionera”, twierdzi, że „Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą”. Stąd wynika, że sukces nie jest celem. Jest ciągłym procesem w którym zmiana buduje wartość. Samodoskonalenie, uważność na technologiczne zmiany, świadomość znaczenia komunikacji w personalizowanym podejściu z perspektywy „people first” wnosi świeże spojrzenie na rzeczywistość.

Tak jak świat wyłonił się z chaosu w umowne 7 dni, tak Twój świat biznesu może przybrać klarowny kształt, jeśli zadasz sobie kilka kluczowych pytań. Zapraszam na tygodniowy program stworzenia biznesu z którego będziesz dumny, a Twoi klienci zadowoleni. Czas na 7 prezentacji. Z zawartymi w nich poglądami czy rozwiązaniami możesz się zgodzić lub nie. Wierzę, że będą one punktem wyjścia do Twoich osobistych przemyśleń i staną się inspiracją dla twórczych rozwiązań.

Enjoy!


1) Dlaczego robisz to co robisz?2) Jakich narzędzi używasz w celu uzyskania przeprowadzenia rzetelnej analizy i uzyskania fachowej wiedzy w obrębie preferencji klienta?3) Jakie kanały komunikacji są potrzebne, żeby ułatwić podjęcie decyzji indywidualnemu klientowi i zaoszczędzić jego czas?4) Dajesz trochę radochy swojemu klientowi w podmiotowym-personalizowanym komunikacie?
5) Co ma wartość dla klienta?6) Kiedy wyszedłeś do świata, żeby pokazać co robisz i pozwoliłeś sobie na wejście w dialog face to face?
7) Jakie wartości chcesz realizować? Co wg. Ciebie znaczy odnosić sukcesy w swojej branży?
A czym Ty chcesz się z nami podzielić?

7 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie