"@channel, dla tych, którzy nie wiedzą…", czyli pewnego razu na Slacku

Zaktualizowano: 28 paź 2020

Pewnego razu nasz CEO zawezwał nas na Slacku i obwieścił: “@channel, dla tych, którzy nie wiedzą. W październiku na Amazon i w amerykańskich księgarniach pojawi się nowa książka dotycząca marketingu. Będzie sporo o nowych technologiach, wymaganiach klientów. Będzie też trochę o Laurens Coster :). Josh Bernoff, który wprowadził już dwa tytuły na listy bestsellerów Business Week w Stanach, zrobił ze mną wywiad i kilka rzeczy z niego pojawi się w książce! :) “.

Hmmm…o wywiadzie z Jankiem nie wiedziałam, Josha nie znam, a o książce nie słyszałam…Brawo ja! Jednak tym chętniej nadrabiam 😉 Kim jest owy Josh i co za hicior już w przedsprzedaży?

Josh Bernoff zawodowy pisarz od 1982. W Forrester Research, przez 20 lat, zajmował się raportami dotyczącymi przyszłości technologii. Analizował strategie biznesowe, dawał setki przemówień na całym świecie, doradzał największym firmom technologicznym. W ciągu ostatnich 5 lat, jako Wiceprezes ds. Rozwoju Pomysłów, zdefiniował, opracował i promował najbardziej efektywne idee firmy Forrester. Przed Forresterem spędził 14 lat w startupach technologicznych. Obecnie, dodatkowo, Prezes organizacji non-profit wellnesscampaign.org. Twórca “Technographics”. A do tego współautor czterech książek o strategii biznesowej, w tym Groundswell, który był bestsellerem (źródło: https://withoutbullshit.com/josh-bernoff).


Groundswell: Winning in a World Transformed by Social Technologies

Charlene Li, Josh BernoffThe Mobile Mind Shift: Engineer Your Business to Win in the Mobile Moment

Ted Schadler, Josh Bernoff, Julie Ask


Empowered: Unleash Your Employees, Energize Your Customers, Transform Your Business

Josh Bernoff, Ted Schadler

…I wspomniany hicior!

Marketing to the Entitled Consumer: How to Turn Unreasonable Expectations into Lasting Relationships

Nick Worth, Dave Frankland, Josh Bernoff

O książce:

DZISIEJSI KONSUMENCI CHCĄ WSZYSTKO. NALEŻY SPROSTAĆ ICH WYMAGANIOM.

Marketerzy mają do czynienia z paradoksem. Konsumenci oczekują, że Twoja marka dowie się wszystkiego o nich – kim są, czego wymagają i dlaczego – a następnie dostarczy to w momencie, gdy tego potrzebują. Jednocześnie przesycenie reklamami i bałagan w skrzynkach mailowych sprawiają, że klienci są negatywnie nastawieni do wszystkiego co proponują marketerzy. W tym środowisku tradycyjne podejścia po prostu nie ma zastosowania. Marketing wymaga świeżej strategii: marketingu konsumenckiego. I ta książka, zawierająca wstęp autorstwa NFL Hall of Fame Steve’a Younga, jest pierwszą, która opisuje, jak zrealizować cel.

Bazując na grupach fokusowych i ankietach z udziałem 7000 konsumentów, w połączeniu z doświadczeniem ekspertów z setek marek, książka pokazuje wszystko, czego potrzebujesz, aby wdrożyć marketing konsumencki w swojej organizacji. Dowiesz się, które dane są kluczowe – od historii zakupów po wyniki ankiet – i jak efektywnie wykorzystywać je w kanałach online, mobilnych i w świecie rzeczywistym. Zobaczysz, jak budować komunikację z klientem w 3 wymiarach: poprzez wzajemną wartość, adekwatność i pełną szacunku empatią. Dostaniesz również strategiczną mapę, dzięki której zyskasz przewagę nad swoimi konkurentami.

Przeczytaj książkę, którą legendarny marketingowiec Don Peppers nazwał „strzałem ostrzegawczym dla tradycyjnego marketingu”. A później zajmij się robotą.Twoi konsumenci są gotowi na świeże podejście … a Ty?

Też nie możesz się doczekać października, żeby wreszcie móc zagłębić się w „Marketing to the Entitled Consumer” ? Jeśli tak to książkę w przedsprzedaży znajdziesz -> tutaj.

Źródła:

 • https://www.amazon.com/Josh-Bernoff/e/B003IIBGTK

 • https://entitledconsumer.com/

 • https://entitledconsumer.com/2018/07/24/the-book/

 • https://entitledconsumer.com/

 • https://www.amazon.com/Marketing-Entitled-Consumer-Unreasonable-Relationships/dp/1684015596/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1532361702&sr=8-1&keywords=marketing+to+the+entitled+consumer

 • https://www.amazon.com/gp/product/0991361008/ref=dbs_a_def_rwt_bibl_vppi_i4

 • https://www.amazon.com/gp/product/1422161986/ref=dbs_a_def_rwt_bibl_vppi_i2

 • https://www.amazon.com/gp/product/1422155633/ref=dbs_a_def_rwt_bibl_vppi_i7

 • https://www.amazon.com/gp/product/1684015596/ref=dbs_a_def_rwt_bibl_vppi_i5

 • https://www.youtube.com/watch?v=TDYUqAMx9HU

 • https://www.youtube.com/watch?v=2levEiLUTn0

 • https://www.youtube.com/watch?v=uyqLfkoNHxs

 • https://freephotos.cc/question-mark#355952

#TedSchadler #EnergizeYourCustomers #JulieAsk #JoshBernoff #CharleneLi #DaveFrankland #LaurensCoster #NickWorth #TransformYourBusiness #EmpoweredUnleashYourEmployees #TheMobileMindShiftEngineerYourBusinesstoWinintheMobileMoment #GroundswellWinninginaWorldTransformedbySocialTechnologies #MarketingtotheEntitledConsumerhowtoTurnUnreasonableExpectationsintoLastingRelationships

6 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie