Cały świat już z niego korzysta! Dlaczego Selligent?

Zaktualizowano: 29 paź 2020


Obecnie świat prześciga się w nowinkach technologicznych, które mają wywołać “wooow” u klientów. I może nawet nic w tym złego, jeśli to “wooow” nie jest tylko chwilowym, gadżeciarskim zauroczeniem, ale przede wszystkim wnosi rzeczywistą wartość, która jest preludium do budowania relacji opartej na aktywnym słuchaniu. Złota zasada? Jak sugeruje Jay Baer “Stop trying to be amazing and start to be useful”. A ja bym nawet zmodyfikowała na... “amazingly useful”? ;)
Dlaczego zaczęliśmy naszą współpracę z Selligentem?


Wierzymy w marketing oparty na wiedzy, który dostarcza skutecznych rozwiązań dedykowanych dla indywidualnego klienta. Cenimy personalizowaną, wartościową komunikację. Takie podejście stawia w centrum uwagi rzeczywiste potrzeby wykorzystując dane transakcyjne, behawioralne i personalne, jakimi podzielili się z nami ludzie.

Potrzebowaliśmy narzędzia prostego w obsłudze a jednocześnie na tyle elastycznego, które pozwoliłoby nam skorzystać z tych funkcji, które są adekwatne przy obsłudze projektów o zróżnicowanej wielkości i wymaganiach. Możliwość selekcji modułów potrzebnych nam do efektywnej komunikacji z klientem miała przełożyć się też na ekonomiczność oferty.

W poszukiwaniu użytecznych rozwiązań do zarządzania kampaniami trafiliśmy, w maju 2015-tego roku, na wschodząca gwiazdę na rynku marketing automotion. Po przejściu certyfikacji otrzymaliśmy jako pierwsi w Polsce status “agency partner”. Nasze działania przełożyły się na rzeczywiste wyniki docenione w Polsce (“The Best New Loyalty Activities of the year 2017” podczas 8. POLAND & CEE LOYALTY SUMMIT) i za granicą (pierwsza nagroda w kategorii “Loyalty” podczas Selligent Award 2017).Obecnie nie tylko wspieramy nasze kampanie wraz z Selligentem, ale chętnie dzielimy się doświadczeniem i pomagamy wdrażać to narzędzie ( -> Chcesz zacząć swoją przygodę z Selligentem? ).

A w czym Tobie może pomóc Selligent?


Dzięki platformie Selligent możliwa jest realizacje znacznie większej ilości potrzeb klientów. Monitoring wyników i analiza umożliwia aktywne reagowanie na zmienne dane uaktualniane w czasie rzeczywistym. W rezultacie podpowiadasz trafniejsze wybory w wartościowej komunikacji one-to-one bez rezygnacji z automatyzacji działań. Dodatkowym plusem jest możliwość integracji open source”owych źródeł. Selligent na każdym etapie podróży z klientem pomaga zoptymalizować działania i dostosować do indywidualnych potrzeb.

Architektura platformy i obszary wsparcia


Platforma Selligent składa się z 5 modułów, które mogą być wykorzystywane również samodzielnie:


Moduły :

 1. Campaign

 2. Target

 3. Selligent CI

 4. MRM

 5. CRM

Selligent służy wsparciem w obrębie :

 1. relationship management

 2. project services

 3. support services

 4. solutions services


Obszary:

Przykłady sektorów w których Selligent jest wykorzystywany ?

 1. Retail

 2. Media and Publishing

 3. Travel and Hospitality

 4. Financial Services

 5. Other
Jeśli jesteś ciekawy:

 1. możliwości współpracy z Selligentem

 2. przykładów z życia wziętych popartych konkretnymi liczbami

 3. sprytnych rozwiązań wspierających klienta w trafniejszych decyzjach zakupowych przez komunikację wartościowych treści

 4. dobrych praktyk realizowanych na rynku międzynarodowym

to… zapraszamy do kolejnych wpisów na naszym blogu .

Źródło

 • http://www.selligent.com/

#Selligent

64 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie