Lojalność

Budujemy i prowadzimy programy lojalnościowe

Audyt i projektowanie

Nasza współpraca z firmami najczęściej rozpoczyna się od etapu badania istniejącego programu lub opisania koncepcji nowego. Często na tym etapie przeprowadzamy audyt techniczny, który pozwala ocenić stopień przygotowania organizacji do prowadzenia nowoczesnego programu lojalnościowego.


To blisko setka pytań, która pozwalają opisać m.in. system kasowy,
silnik promocyjny, infrastrukturę sieciową w kontekście potrzeb związanych z lojalnością. 

Architektura informacji

To trudna sztuka wyboru informacji spośród dostępnych danych, które warto zbierać i analizować. Pomagamy w budowaniu struktur, wymiarów, miar, agregatów, które najpełniej opisują lojalność klientów.

Regulamin programu lojalnościowego

Od blisko dekady uczestniczymy w procesie. Wiemy jak poradzić sobie ze złożonością aktów prawnych regulujących zasady przetwarzania danych osobowych oraz komunikacji z klientami. Mamy doświadczenie związane z budowaniem
i kontrolą procesów realizujących obowiązki nakładane przez RODO (w tym przede wszystkim prawo do bycia zapomnianym, prawo dostępu do informacji). 

Obsługa programów lojalnościowych

Oprócz wsparcia przy tworzeniu lub transformacji programów lojalnościowych, jesteśmy także gotowi przejąc codzienną operacyjną prace z uczestnikami programu. Planowanie i egzekucja komunikacji. obsługa klienta, raportowanie, rekomendacje. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o lojalności?

Napisz do nas, chętnie opowiemy Ci więcej!

Sprawdź też koniecznie posty na naszym blogu dotyczące lojalności.