Google I/O 2019. Sprawnie wyszukaj prezentację.

Zaktualizowano: 28 paź 2020


Google. Jedna z najcenniejszych marek świata wyceniana na ok. 142,8 mld dolarów. W co inwestuje? I jak te działania przełożą się na naszą codzienność?
Google I / O 2019. Coroczna konferencja deweloperska organizowana przez Google w Mountain View w Kalifornii. O zeszłorocznej już pisaliśmy na naszym blogu (-> Google I/O 2018 ). Czas na tegoroczną.


Wiedzy podczas konferencji Google I/O nie brakuje – jednak ze względu na setki zagadnień albo coś umyka albo się “odechciewa” jak się zobaczy ile tego jest.

W tym poście znajdziesz pogrupowane prezentacje wraz z linkami, dzięki czemu sprawnie wyszukasz te tematy które Cię rzeczywiście interesują – a zdecydowanie jest z czego wybierać! Jeśli chcesz mieć ogólny pogląd zapraszam na keynotes. Jeśli nie – przeskocz do kolejnej części postu.


KEYNOTES


Google Keynote -> 13-sto minutowy skrótGoogle Keynote (Google I/O’19) -> całość
Developer Keynote
WYSZUKAJ PREZENTACJĘ


Poniżej znajdziesz 2 podziały prezentacji: ze względy na obszar zainteresować lub frazę kluczową.PODZIAŁ I OBSZAR ZAINTERESOWAŃ

Tutaj znajdują się dedykowane prezentacje konkretnym obszarom. Wkliknij się i wybierz interesujący Cię temat.


=> AMP

=> Android Developers

=> Firebase

=> Flutter

=> Google Cloud Platform

=> Google Chrom Developers

=> Google Design

=> Google Developers

=> Google Webmasters

=> TensorFlow


PODZIAŁ II FRAZY KLUCZOWE

Tutaj znajdują się dedykowane prezentacje z segmentacją na konkretne tagi. Wkliknij się i wybierz interesujący Cię temat.


=> Keynote

=> Accessibility

=> Android/ Play

=> Augmented Reality

=> Cloud

=> Firebase

=> Gaming

=> Misc

=> Open Source

=> Search

=> Workshop

=> Ads

=> Assistant

=> Chrome OS

=> Design

=> Flutter

=> IoT

=> Location/ Maps

=> ML/AI

=> Payments

=> Web


#io19 #keynote #sundarpichai #TensorFlowJS #googlecloud #machinelearning #artificialinteligence #design #ar #iot #firebase #flutter #chrom #android #opensource #google #GoogleCloudPlatform #GooglePlay #TensorFlow #GoogleDesign #GoogleIO #GoogleWebmasters #Flutter #GoogleChromDevelopers #AndroidDevelopers #Firebase


Źródła:25 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie