• Marta Sobolewska

Mistrzowskie wytrychy marketingowego guru wszech czasów.

Aktualizacja: 28 paź 2020


Co wpływa na efektywność marketingu? W tym poście znajdziesz przetestowane, konkretne wytrychy. Podcasty, prezentacje, książki (w tym najnowsze dzieło!), linki do intrygujących postów, dzięki którym dowiesz się od marketingowego guru, co wpływa na efektywność marketingu. Wiedza poparta ponad 30-sto letnim doświadczeniem. Domyślasz się czyim?Seth Godin, czyli żywy skarbiec eksperckich konkretów !


PODCASTY


O podcastach i sprytnych sposobach ich odsłuchiwania pisaliśmy już na naszym blogu: Podcasty. Wykorzystujesz zasoby? Seth Godin nie tylko jest gospodarzem swojego podcastu, ale również chętnie dzieli się wiedzą „gościnnie”.

=> autorski podcast: Akimbo

=> gościnny wystąpił też w podcastach: On Being, The Moment, The Good Life => pełną listę gościnnych podcastów znajdziesz tu.PREZENTACJE


Znasz przepis na sukces? Wiesz jak się wyróżnić? Właściwie rozumiesz temat przywództwa? Wiesz w jaki sposób marketing może nakręcić rozwój?… Seth Godin służy swoim doświadczeniem dzięki licznym prezentacjom.KSIĄŻKI


Zdecydowanie jest z czego wybierać! Pokaźny, autorski zbiór książek Setha dostępny jest m.in. tu: Empik, Amazon, Book Depository. Kuszącą opcją są też książki udostępnione za free:


=> Placebos

=> Stop Stealling Dreams


Jego najnowsza pozycja – This is Marketing – zdążyła już zebrać przekonujące recenzje. Jeśli jeszcze się wahasz, możesz zajrzeć do środka lub zapoznać się z tym materiałem:


BLOG

Seth prowadzi też swojego bloga. Posty przeczytasz dosłownie w parę minut. Dają do myślenia…


=> If not now, when?

=> Your customer service strategy

=> The choice

=> Quality and effort

#Akimbo#ThisisMarketing#Placebos#SethGodin#StopSteallingDreamsŹródła:

  • http://seth.blog/news/

  • photo: www.pexels.com/@rawpixel6 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
  • Laurens Coster
  • FB Laurens Coster
  • White Twitter Icon
  • White Instagram Icon