Ucz się na czyichś… sukcesach, czyli dlaczego nasz Janek wyfrunął do Lizbony?

Zaktualizowano: 29 paź 2020


Wierzymy, że miarą prawdy jest skuteczność. Udowadniamy ją za pomocą liczb w nierozerwalnej współpracy ze strategią UX contentu. Pokazujemy, że związek art & science przynosi wymierne korzyści. Chcemy realizować marketing przyszłości, który jest w pełni spersonalizowanym środkiem przekazu. Naszą misją jest skuteczne zarządzanie doświadczeniami klientów.

Bazując na faktach, jesteśmy świadomi rosnącej popularności technologii cyfrowych, zwiększonego zapotrzebowania na analizę danych oraz automatyzacji procesów. Redefiniując podejście do praktyk marketingowych wciąż się rozwijamy i szukamy najefektywniejszych rozwiązań. Kolejnym z nich jest Selligent – platforma omnichannel usprawniająca automatyzację.

I tak oto w maju tego roku przetarliśmy szlak marketingowy jako prekursorzy. Staliśmy się z Selligent partnerem nr 1 w Polsce, a nasz Janek wyfrunął do Lizbony na Selligent River Summit 2016, żeby zaczerpnąć z doświadczenia ekspertów i w niedalekiej przyszłości móc podzielić się naszymi .

To co można „wyczarować” ze wsparciem Selligent?


Real –life’owe przykłady:


1) AUDI2) ING3) CINESA4) CITY OF LYON5) ASDA6) ETAT PUR
Różnorodne potrzeby klientów są zaproszeniem do tworzenia unikatowych rozwiązań. Razem da się więcej, sprawniej, szybciej- w skrócie efektywniej. Teraz dodatkowo mamy wsparcie ze strony Selligent. A Ty? … Masz nas.


5 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie