Selligent Marketing Cloud. Przełomowy wymiar komunikacji.

Zaktualizowano: 28 paź 2020


Wyobraź sobie, że możesz w prosty sposób wykorzystać integralne dane o kliencie, żeby dostarczyć adekwatną komunikację w wybranym przez Ciebie kanale w czasie rzeczywistym. Możesz automatycznie sterować sprytnymi bloczkami komunikującymi najbardziej adekwatne produkty dla indywidualnego klienta. Albo rozwiązywać problemy swoich klientów podpowiadając im rozwiązania dzięki gotowym do zaimplementowania algorytmom.Teraz to możliwe z platformą Selligent Marketing Cloud…Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, samouczące się algorytmy analizują dane w czasie rzeczywistym dostarczając skuteczne rozwiązania dla Twoich klientów. W rezultacie takie podejście przekłada się , m.in., na wzrost konwersji, zaangażowania i lojalności.

5 kluczowych korzyści dla Ciebie?

  1. Zoptymalizuj wszystkie aspekty komunikacji: oferty, odbiorców, obsługę klienta

  2. Zintegruj dane (profil klienta, dane behawioralne i demograficzne, kluczowe założenia biznesowe) w celu dostarczenia najbardziej adekwatnych produktów/usług w czasie rzeczywistym we wszystkich kanałach dedykowanych konkretnemu klientowi. *Wystarczy wybrać gotowy algorytm tłumaczący założenia biznesowe i dostarczający danych, które podsuwają najbardziej efektywne rozwiązania dla danego wyzwania.

  3. Spersonalizuj rekomendacje produktów/usług bazując na zachowaniu klientów, kalkulacjach statystycznych czy listach życzeń

  4. Komunikuj omnichannelowo dopasowanymi ofertami dedykowanymi dla zidentyfikowanych i anonimowych klientów, uwzględniając automatyzację integralnego kontentu i wsparcie w obrębie personalizacji doświadczenia klienta z marką

  5. Zintegruj algorytmy z założeniami biznesowymi, kluczowymi wskaźnikami efektywności. Przetestuj różne scenariusze z użyciem filtrów na algorytmach (w zależności od parametrów produktów, zawartości koszyka, innych zdefiniowanych kryteriów)Chcesz:

  1. poznać 3 klasy gotowych do użycia algorytmów z podziałem na konkretne kategorie, które dostarczą adekwatnych rozwiązań zarówno dla klientów jak i dla Twoich założeń biznesowych?

  2. dowiedzieć się więcej o budowaniu komunikacji z użyciem sprytnych bloczków ?

  3. zapoznać się z ofertą Selligent Marketing Cloud i komunikacji wspieranej przez AI?

Chcesz zacząć Twoją przygodę z Selligentem? -> Zostaw wiadomość. Chętnie opowiemy Ci więcej 🙂

Źródło:

  • www.selligent.com

#AI #Selligent #SelligentMarkeitngCloud

14 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie